محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

درباره پسته سرای فلاح

درباره ما

درباره ما

مجموعه پسته فلاح کار خود را از سال 1290 هجری خورشیدی آغاز کرده است. کار تولید پسته، کار اجدادی مجموعه پسته فلاح است.

این شغل خانوادگی بعد از گذر از سالیان و عبور از خوشی ها و ناملایمات دوران اکنون در اختیار ما قرار گرفته و ما وظیفه خود می دانیم تا با تمام تلاش گامی کوچک در جهت ارتقا و سربلندی این شغل موروثی برداریم. 

پسته و پسته کاری سالهاست که در خطه رفسنجان با زحمت و تلاش مردم کویر پابرجا مانده و اکنون از مرزهای ایران به سایر کشورها راه خود را پیدا کرده است. 

باغداری پسته، فرآوری پسته و فروش پسته در وجود و سرشت این مردم تنیده شده و ما بر عهده خود دیدیم تا بهترین پسته ایرانی را در اختیار هموطنان عزیز خود در هر جای ایران و جهان که هستند قرار دهیم و از طریق خدمت به هموطنان شکرگزار خدای بزرگ باشیم. 

ما با تهیه و فرآوری بهترین انواع پسته از جمله پسته اکبری، پسته احمد آقایی، پسته کله قوچی و پسته فندقی و مغز پسته به صورت پسته خام و پسته شور در بهترین کیفیت و حذف واسطه های تجاری سعی در ارسال بهترین محصول به صورت مستقیم به دست مصرف کننده نهایی را داریم. 

سالها تجربه پسته کاری و سختی های کویر به ما آموخته که جز با تلاش محصول خوب حاصل نمی شود و ما به دنبال آن هستیم حاصل تلاش سالها را به خانه های شما بیاوریم. 

پسته این طلای سبز در تمام دنیا به نام رفسنجان شناخته شده است و در تمام رفسنجان بهترین پسته حاصل تلاش مردم سخت کوش منطقه نوق است. نوق بخشی از شهرستان زیبای رفسنجان است که اجداد ما از این نقطه تولید پسته را آغاز کرده اند و با قطره قطره آب و مدارا با خاک شور این طلای سبز را استخراج کرده اند. 

و اکنون که به یاری خدا این فرصت در اختیار نسل جدید مجموعه پسته فلاح قرار دارد، تصمیم بر آن گرفتیم تا بهترین محصول و تولید پسته بهترین منطقه رفسنجان را در اختیار هموطنان عزیز خود قرار دهیم و امید داریم در مسیری که سعی در همراهی شما داریم سربلند بمانیم، که برای ما چیزی مهمتر از استفاده بهترین پسته ایرانی توسط بهترین هموطنانمان وجود ندارد.